איך הכל התחיל?

2004
"יבגני תעשה לי תוכנה"

יבגני היה מסתפר אצל רוברט בחולון. הבחור היה ספר מוכשר וגם טכנולוג. היה לו מחשב במספרה עם מסך דק תלוי על הקיר (תחזרו קצת אחורה בזמן, ל-2004 ותבינו כמה זה היה חדשני). רוברט התעניין ושאל על כל מיני מגזינים, וביניהם הראה ליבגני תמונות של תוכנה למספרות. באותו זמן יבגני היה מתכנת באלביט. רוברט אמר ליבגני שלא הסתדר לו עם התוכנות מהמגזינים וביקש מיבגני שיכתוב לו תוכנה. יבגני היה מתכנת עסוק, ואמר לו ״תשאל את אשתי, אולי לה יש זמן״.כמה שבועות אחרי זה, יבגני חוזר הביתה אחרי העבודה ומוצא שבסלון שלו יושבים: אנג׳לה אשתו, רוברט ואחיו רומן. וככה זה התחיל. הם הסבירו לאנג׳לה מה הם צריכים, איזה תהליכים יש במספרה ואנג׳לה כתבה אבטיפוס של התוכנה. קראו לה ״סלון דיגיטלי״.

2004
2005

"'קודם כל תאכלו!"

רוברט ורומן קיבלו את האבטיפוס והתחילו לעבוד. הם הביאו תובנות מהעבודה עם התוכנה בשטח, ויבגני ואנג׳לה הוסיפו ושיפרו. בספטמבר הגיע ארתור. ארתור הוא בן הדוד שלהם, בוכרי חריף, שאצלו לפני כל עבודה מגיעים קודם כל לאכול פלוב. יבגני היה מגיע לאשדוד, אוכל פלוב עם המשפחה החמה והמקסימה של ארתור ואז היו יושבים ומשפרים את התוכנה. ארתור הביא את הזווית של הנוחות. הוא סיפק הרבה הסברים ובזכותו נולדו עוד פיצ׳רים: יומן, מאגר לקוחות ועוד.

2005
כמעט 2006

מה כתוב על המקלדת?

בדצמבר 2005 נערכה תערוכה במלון שרתון. לקחנו שם דוכן אבל לא היה לנו שם עסק, לא לוגו, לא פרוספקט, לא פלייר… ישבנו להכין את החומרים. אז איך נולד השם של העסק? באוקראינה כשלמדנו באוניברסיטה, היה רשום על המקלדות אופטימוס.

כמעט 2006
2007
מתכנתים וקוסמטיקאיות

בזמן הזה כבר התחילו להגיע הרבה לקוחות ויבגני התפטר מהעבודה כשכיר. יבגני והמקלדת היו יחד שעות, הוא היה מגיע ב 8 בבוקר ונפרד ממנה ב 4 בבוקר למחרת. לא ישן כמה שנים. כך גדלנו כשכל היזמים של החברה הם מתכנתים. עבורנו, לרדת לשטח ולהסתובב עם ספרים וקוסמטיקאיות זה עולם שונה לגמרי מתכנות. גילינו שזה עולם מרתק שיש המון דילמות, יצרים, אלה עסקים מעניינים כי יש בהם דינמיקה, יש הרבה פרטים לזכור על הלקוחות ובכלל הכול מאוד צבעוני, יצירתי, ויש הרבה תנועה ועניין. כל עסק יש לו סיפור, עבורנו זה לא סתם למחשב עוד עסק. זה להכיר את הסיפור של העסק, את הצוות שהוא בד״כ כמו משפחה, ולא כמו עובדים שכירים בחנות. עם רוב הלקוחות עד היום אנחנו בקשר ממש טוב, חם, אישי.

2007
2009
עידן והשולחן

עידן לא רצה להצטרף. הוא עבד עם יבגני באלביט וכשעזב, הוא לא רצה להתעסק עם מחשבים בכלל. בסוף יבגני שכנע אותו והוא עבד כאיש השטח, נסע ברחבי הארץ ועשה הדגמות והדרכות ללקוחות. בהתחלה עידן נסע על האוטו הפרטי שלו עד שזה שבק חיים והגענו למסקנה שצריך חברה, משרד ואוטו. יבגני התפנה לניהול אך ב-2014 הכניס את עידן לשיווק ומאז, כל שנה עוד קצת, עידן משתלט ליבגני על חלקים נוספים מהשולחן.

2009
2010

!Going Mobile

חיברנו את התוכנה לפלאפון! צעד משמעותי וחדשני מבחינתנו ועבור הלקוחות שלנו. אנחנו חושבים כל הזמן על הדבר הבא, מה עוד להביא ללקוחות שלנו, איך להקל עליהם, איך להביא להם ידע עיסקי יותר מדוייק וכלים שיעזרו להם, לכן אנחנו עושים גם שיתופי פעולה ומביאים להם הרצאות מיוחדות, חשוב לנו לקדם אותם.

2010

והיום...

אנחנו חושבים כל הזמן על הדבר הבא, מה עוד להביא ללקוחות שלנו, איך להקל עליהם, איך להביא להם ידע עיסקי יותר מדוייק וכלים שיעזרו להם, לכן אנחנו עושים גם שיתופי פעולה ומביאים להם הרצאות מיוחדות, חשוב לנו לקדם אותם.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support