אופטימוס - פשוט לנהל חכם

אופטימוס (גם אם תקראו לנו בשם הישן ביוטק BeauTech זה בסדר 🙂 ) היא מערכת לניהול מספרות, מכוני יופי, קוסמטיקה, ציפורניים, ספא,  שיזוף , קליניקות ועוד.  אצלנו תמצאו את כל הפתרונות במקום אחד, ויחד עם זאת – אתם אילו שבוחרים מה שאתם צריכים:
בין אם אתם מכוני יופי, קוסמטיקה, מספרה, ספא, שיזוף, קליניקה – הכל מחכה לכם במקום אחד:

יומן פגישות חכם

יומן העבודה שלנו פשוט, נוח ומותאם במיוחד לעבודה גם במחשב וגם באפליקציה בנייד – כך שאתם תמיד בשליטה! קביעת תורים מתבצעת בקלות ונוחות. אופציות נוספות של היומן כוללות שליחת תזכורות ללקוחות על תורים בסמס, זיהוי הלקוח המתקשר לעסק, ניהול רשימות המתנה, ניהול יומנים מקביל

קרא עוד »

מאגר לקוחות שזוכר הכל

מאגר לקוחות של המערכת יסייע לך לזכור כל פרט חשוב על הלקוחות שלך: תמונות לפני ואחרי של הלקוח, איך הלקוח הגיע אליי? מתי יום ההולדת שלו? אילו טיפולים הוא עושה? מהם הרגלי הקנייה שלו? מאגר הלקוחות מאפשר לך לדעת הרבה יותר. כמו כן ניתן להגיע לפילוחים חכמים על הלקוחות ולפנות אליהם בימי הולדת, מבצעים, חגים

קרא עוד »

קופה ממוחשבת

קופה ממוחשבת מנפיקה חשבוניות מס וקבלות ומאפשרת לשלב כמה אמצעי תשלום (מזומן, אשראי, שיקים) בצורה קלה ופשוטה. בקופה ניתן לבצע הפרדה בין שירותים למוצרים ע"י הקמת מחלקות, וכמו כן חישובי עמלות בסוף החודש לעובדים, רשימת לקוחות חייבים. הקופה הממוחשבת תפיק לך סיכומי יום וחודש בלחיצת כפתור!

קרא עוד »

מעקב הוצאות והכנסות

מעקב הוצאות והכנסות העסק מאפשר תמונת מצב בקליק של כל ההוצאות וההתחיבויות של עסק את מול הכנסות. המערכת תוכל לדעת על כל סוג תשלום הקשור לספקים, משכורות, מיסים, ארנונה, פרסום, וכו', ותציג בקליק פילוח על פי חודשים / קטגוריות. תמונת רווחיות העסק תהיה פרוסה בפניך בנוחות

קרא עוד »

סטטיסטיקות ותובנות עיסקיות

באמצעות הדו"חות והסטטיסטיקות ניתן לראות נתונים חשובים רבים בחתכים שונים על מנת ליצור יכולת קבלת החלטות עסקיות טובה יותר. אילו טיפולים נעשו בעסק בחודש האחרון? אילו מוצרים נמכרו ולא נמכרו החודש ושל אילו חברות? מהי התרומה של כל עובד לרווחיות העסק? מהן העמלות המגיעות לצוות? אילו לקוחות הפסיקו להגיע? מי הלקוחות הכי מכניסים לעסק? את מי צריך לצ'פר?

קרא עוד »

מודול שימור לקוחות

שימור לקוחות ושליחת SMS חכמה
בעידן של היום שימור לקוחות "חכם" הוא כלי חשוב והכרחי לשמור על עסק מצליח. האם כיום אתה יודע מיהם הלקוחות הרווחיים ביותר שלך? האם יש לך דרך כיום לסווג אותם במערכת או לשלוח להם מבצעים והטבות בצורה מרוכזת? האם אתה יודע אילו לקוחות הפסיקו להגיע ב-3 חודשים או בחצי שנה האחרונה לעסק?

קרא עוד »

שעון נוכחות עובדים מובנה

שעון נוכחות צוותממוחשב מאפשר לך לאסוף את שעות העבודה בפועל של הצוות באמצעות העברת כרטיס עובד אישי.

לכל עובד מונפק כרטיס מגנטי שבאמצעותו הוא מעביר דיווח כניסה / יציאה מהעסק. נתונים אלו יאפשרו לכם לחשב שכר מדוייק לעובדים על פי ההגעה והיציאה בפועל, ובסוף החודש להנפיק דו"ח שעות מפורט הכולל סיכום ימים, שעות עבודה, שעות נוספות וכו'.

קרא עוד »

ניהול מוצרים, מלאי ורכש

ניהול ספקים, מוצרים, רכש ומלאי משפיעים על תזרים המזומנים ורווחיות של העסק. חבילת התוכנה הבסיסית תאפשר לך לבנות את רשימת הספקים אשר תחתיה יישבו כל המוצרים בצורה מרוכזת (כולל מחירי הספק, המחיר לצרכן) כאשר התוכנה תחשב עבורך את הרווחיות. מודול ניהול רכש ומלאי מאפשר לך גם יכולת מעקב על כל כניסה ויציאה של מוצרים מהמלאי ומעקב מדויק אחרי התשלומים והחובות לספקים

קרא עוד »

תזכורות סמס על התורים

סובלים מביטולים של הרגע האחרון או "הברזות" של לקוחות? היומן שלנו יודע לתזכר את הלקוחות על התורים יום לפני בסמס. תוכלו אפילו לערוך נוסח מיוחד עבור העסק שלכם ולבחור מאיזה מספר טלפון ההודעה תשלח ללקוחות…

קרא עוד »

זיהוי כל לקוח מתקשר לעסק

איזה מגניב היה אם הייתם יכולים לזהות את כל השיחות הנכנסות לעסק? אז זהו שממש אין בעיה. אנחנו יודעים להתחבר לטלפון של העסק ו״להקפיץ״ על המסך את שמות הלקוחות שמתקשרים כולל תמונה ועוד ופרטים חשובים נוספים. בקיצור – תתכוננו לשמוע הרבה: "איך זכרת?" ו"איך אתה תמיד יודע הכל?"…

ויש גם עוד: אפילו כשהעסק סגור – התוכנה שומרת את כל מי שהתקשר בזמן שלא יכולתם לענות, ובזמנכם הפנוי תוכלו לחזור לכולם.

קרא עוד »

אפליקציה לניהול גם בנייד!

אנחנו יודעים כמה חשוב לכם להישאר מעודכנים בזמן אמת. עם האפליקציה החדשה שלנו זה אפשרי להמשיך לנהל את העסק גם מהבית, באמצע הקניות בסופר או מכל מקום אחר – היומן זמין ועדכני עבורך כל הזמן.

ועוד משהו חשוב: היומן שלנו יודע לתזכר ב-SMS את כל הלקוחות על התורים של מחר. סיבה טובה לשים את הטיפקס והיומן הידני בצד

קרא עוד »

סליקת אשראי | מכשירי סליקה מתקדמים

מסופוני סליקת אשראי בתקן EMV החדש. מוגן ומאובטח יותר לבעל העסק, כולל מעקב מיידי מכל מקום אחרי כל העסקאות והזיכויים שנעשו בעסק.

המסופונים תומכים בחיבור אינטרנט או WIFI, ומאפשרים בנוסף לסליקת אשראי גם קריאת כרטיסי Gift Cards, כרטיסי מועדון Vip, העברת שעון נוכחות עובדים וכו'.

קרא עוד »

ניהול סדרות ללקוחות (כולל ניצולים אוטומטיים)

עובדים הרבה עם סדרות טיפולים? אין בעיה. התוכנה נבנתה לעבודה עם סדרות כולל מנגנון ניצול אוטומטי של סדרה ללקוח/ה אחרי הטיפול.
תוכלו לפתוח ללקוח/ה כמה אזורי טיפול או סדרות שתרצו, כמו כן, תוכלו לעקוב בכל סדרה/אזור אחרי פרמטרים חשובים (לדוגמא גוון עור, עוצמת לייזר, תוצאת דילול בסדרות של הסרות שיער וכו').

קרא עוד »

כרטיס כימיה לכל לקוחה (למספרות)

פיתחנו במיוחד למעצבי שיער כרטיס כימיה מפורט – כך שלא תצטרכו לזכור יותר בעל-פה צבעים, חמצנים ומינונים לכל לקוחה!

תוכלו להדפיס את הכרטיס לפני כל טיפול, לתעד את התוצאה ושביעות הרצון של הלקוחה, והכי חשוב – גם כשאתם לא בעסק הצוות שלכם תמיד ידע איך להגיע לצבע המושלם ולהוציא את הלקוחה מרוצה!

קרא עוד »

גלריית תמונות לפני/אחרי לכל לקוחה

חשוב לכם לצלם תוצאות אחרי כל טיפול? בכל כרטיס לקוח/ה תוכלו לשמור בקלות תמונות, מסמכים, סריקות וכל מה שחשוב לכם לצרף למעקב במקום אחד מסודר.

תוכלו לצלם תמונות לפני/אחרי לכל לקוח/ה, לתעד מדוע צולמה התמונה, לעקוב בקלות ואפילו להראות את תוצאות הטיפולים ללקוחות עצמם.

קרא עוד »

פנייה ללקוחות בחגים, מבצעים וימי הולדת

שוכחים לשלוח ברכות ימי הולדת ללקוחות? רוצים לשלוח הטבות ומבצעים בקלות ובפעולה אחת לכל הלקוחות שלכם?

עם אופטימוס תוכלו לשלוח בקלות הודעות סמס ללקוחות על חגים, מבצעים, הטבות ימי הולדת מבלי לבזבז זמן יקר בשליחה אחד אחד דרך מכשיר נייד. כל מה שתרצו להגיד – תוכלו לשלוח למאות לקוחות ישירות דרך התוכנה ובמהירות שיא!

קרא עוד »

מערכת ניהול

שבאמת אוהבים

שאלנו מעצבי שיער שמשתמשים באופטימוס ביום-יום, מה התוכנה בעצם נתנה להם? רובם סיכמו שברגע שהכל מסודר, הראש פנוי ויש יותר זמן להתפתח ולדאוג להצמיח את העסק.

מה עוד הלקוחות אומרים?

האמת שגם אנחנו הופתענו מחלק מהתשובות

לתיאום פגישה או התנסות חינם

כתובתנו: הצורף 5, אזה"ת חולון
רוצים לדבר? אנחנו עומדים לשירותכם בטלפון  03-6529954

התוכנה מוכרת ע"י רשויות המס ועומדת בכל הדרישות של תוכנת ניהול עסק. לצפיה באישור לחץ כאן